Filtr filtrační patrona GROHE Blue - UltraSafe, 3.000 litrů (40575002)

Kód: GB0016
3.997 Kč / ks 3.303,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

BWT náhradní filtr pro GROHE Blue - UltraSafe, 3.000 litrů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mějte vždy k dispozici neomezený zdroj pitné stolní vody prostřednictvím kazety filtru GROHE Blue.

Vychutnejte si čistou, osvěžující a skvěle chutnající vodu přímo z kohoutku - s technologií GROHE Blue a filtrem GROHE Blue Ultrasafe. Inteligentní filtr s kapacitou až 3.000 l - nebo 6 měsíců používání - odstraní všechny nežádoucí látky a nečistoty ve 4 fázích: Předfiltrace nejprve odsaje hrubé částice, jako je písek a nečistoty. Filtrace aktivním uhlím pak zjemňuje chuť vody tím, že filtruje látky s nepříjemnou chutí (např. chlor) a odstraňuje přirozené znečištění (např. z domácího vodovodu). Dále se pomocí olověné filtrace odstraní až 99,5 % olova. A konečně membrána Ultrasafe zachytí i ty nejmenší částice: mikroplasty (> 1 µm) a 99,999 % bakterií. Vytváří bariéru proti škodlivým mikroorganismům a zaručuje naprostou čistotu a hygienu. Výsledkem je dokonale čistá, pitná voda. 

Kapacita: 3.000 litrů, výměna max. po 6 měsících

Vlastnosti: zadržuje > 1 µm mikroplastů a 99,999 % bakterií, odstraňuje až 99,5 % olova, snižuje množství látek ovlivňující zápach a chuť, např. chlór

Kompatibilita: GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional, GROHE Blue Pure

---

Nabízíme Vám komfortní plnění GROHE Blue bombiček.

---

Vychutnejte si filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu přímo z baterie, kdykoliv budete chtít. Originál bombička - karbonizační láhev GROHE Blue obsahuje 425g CO2 pro použití se systémem GROHE Blue pro filtrovanou a perlivou vodu, který zaručí, že vám již nikdy nedojde osvěžení. 425g láhev dostačuje k poskytnutí 60 litrů perlivé vody z vaší baterie. Společnost GROHE čerpá CO2 výhradně z přírodních zdrojů s čistotou 99,9 %. To zajišťuje nejen dokonale čistou a bezkonkurenční chuť perlivé vody, ale má to taky pozitivní vliv na naše zdraví. Přírodní CO2 totiž pomáhá udržovat neutrální pH organismu a zlepšovat tak jeho celkovou kondici. Karbonizační lahve jsou bezpečné a rychle se instalují – stačí jednoduše odšroubovat starou a zašroubovat novou. Jednodušeji a bezpečněji už to nejde.

Oxid uhličitý z přírodních zdrojů pro potraviny a nápoje (E290), čistota: CO2 99.9% v/v min.

Doplňkové parametry

Kategorie: GROHE Blue
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

GROHE Blue - filtrační patrony velikosti S, L, M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: