Filtr filtrační patrona GROHE Blue - magnesium+zinek (40691002)

Kód: GB0015
Novinka
Značka: Grohe
2.593 Kč / ks 2.142,98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

BWT náhradní filtr pro GROHE Blue a GROHE Red systémy - magnesium + zinek Mg+Zn

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mějte vždy k dispozici neomezený zdroj pitné stolní vody prostřednictvím kazety filtru GROHE Blue 600 litrů standardní velikosti (S).

Přeměňte obyčejnou vodu z vodovodu na lahodnou vodu obohacenou o magnezium a zinek díky GROHE Blue a filtru GROHE Blue s magneziem a zinkem. Hořčík, životně důležitý minerál, který je důležitý pro každého bez výjimky a ještě lepší pro sportovce a diabetiky. Zinek je jedním z nejdůležitějších stopových prvků a podporuje imunitní systém těla. Filtr má kapacitu přibližně 400 litrů při 17°dGH, pracuje v 5 stupníchprvní předfiltrace odstraňuje hrubé částice jako písek a podobné nečistoty. Poté aktivní uhlíková předfiltrace odstraňuje přirozenou kontaminaci, která se může do vody dostat z přívodního potrubí. Následuje iontová část, která eleminuje vápník a těžké kovy, navíc přidává do vody až 35 mg hořčíku a až 3 mg zinku na 1 litr vody. Poté jsou z vody odstraněný látky zodpovědné za nepříjemnou chuť a zápach (např. chlor) pomocí aktivní uhlíkové filtrace. Poslední částí je jemný filtr, který dokáže z vody odstranit i ty nejjemnější částice. Výsledkem je dokonale čistá voda, která je navíc dostupná přímo z kohoutku! GROHE Blue kohoutku!

Kapacita: 400 litrů (při tvrdosti vody 17° dKH), 5 fází filtrace

Vlastnosti: obohacuje vodu až o 35 mg/l hořčíku a až o 3 mg/l zinku, redukuje látky odpovědné za chuť a vůni (chlór apod.), redukuje tvorbu vodního kamene a těžké kovy

Kompatibilita: GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional, GROHE Blue Pure

---

Nabízíme Vám komfortní plnění GROHE Blue bombiček.

---

Vychutnejte si filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu přímo z baterie, kdykoliv budete chtít. Originál bombička - karbonizační láhev GROHE Blue obsahuje 425g CO2 pro použití se systémem GROHE Blue pro filtrovanou a perlivou vodu, který zaručí, že vám již nikdy nedojde osvěžení. 425g láhev dostačuje k poskytnutí 60 litrů perlivé vody z vaší baterie. Společnost GROHE čerpá CO2 výhradně z přírodních zdrojů s čistotou 99,9 %. To zajišťuje nejen dokonale čistou a bezkonkurenční chuť perlivé vody, ale má to taky pozitivní vliv na naše zdraví. Přírodní CO2 totiž pomáhá udržovat neutrální pH organismu a zlepšovat tak jeho celkovou kondici. Karbonizační lahve jsou bezpečné a rychle se instalují – stačí jednoduše odšroubovat starou a zašroubovat novou. Jednodušeji a bezpečněji už to nejde.

Oxid uhličitý z přírodních zdrojů pro potraviny a nápoje (E290), čistota: CO2 99.9% v/v min.

Doplňkové parametry

Kategorie: GROHE Blue
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

GROHE Blue - filtrační patrony velikosti S, L, M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: